Reklama

Starosta Józef Kardyś pożegnał Stanisława Babulę i powitał nowego komendanta Adama Mielnickiego [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od 23 lutego kolbuszowska Komenda Powiatowa Policji ma nowego komendanta. Został nim nadkom. Adam Mielnicki. Dotychczasowy szef insp. Stanisław Babula, po ponad 30 latach pracy, przeszedł na emeryturę. Pożegnał go starosta Józef Kardyś.

Stanisław Babula w kolbuszowskiej komendzie przepracował 31 lat, 7 miesięcy i 6 dni. Do jednostki został przyjęty 16 lipca 1990 r. - Czuję się człowiekiem zrealizowanym. Zaczynałem od posterunkowego w ogniwie patrolowo-interwencyjnym, potem pracowałem w wydziale dochodzeniowo-śledczym, a następnie w wydziale kryminalnym. Od 1 listopada 2011 r. pełniłem funkcję komendanta KPP w Kolbuszowej – mówił podczas sesji rady powiatu (24 lutego) odchodzący komendant. 

Pożegnanie insp. Stanisława Babuli, byłego komendanta KPP Kolbuszowa

Józef Kardyś, starostwa kolbuszowski podziękował odchodzącemu na emeryturę komendantowi za udaną, wieloletnią współpracę i służbę niesioną na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu kolbuszowskiego. Były komendant otrzymał również podziękowania od całej społeczności szkolnej kolbuszowskiego Liceum Ogólnokształcącego. Życzenia te przekazała podczas sesji zastępca dyrektora LO Małgorzata Gołębiowska.

Powitanie nadkom. Adama Mielnickiego, nowego komendanta KPP Kolbuszowa

Nowemu zastępcy nadkom. Adamowi Mielnickiemu starosta życzył wytrwałości i pomyślności w realizacji wszystkich zamierzeń.

– Liczę na partnerską i konstruktywną współpracę

– mówił szef powiatu. 

Nowo powołany komendant obiecał, że będzie prowadził politykę otwartych drzwi.

– Deklaruję pełną chęć współpracy z państwem i obiecuję, że będę sumiennie i dokładnie wywiązywał się ze swoich obowiązków

mówił nowy szef kolbuszowskich policjantów.

Nadkom. Adam Mielnicki pochodzi z Mielca. Służbę w policji rozpoczął w 2006 r. Najpierw pracował w wydziale prewencji, a następnie w wydziale kryminalnym. Przez trzy ostatnie lata był zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy