STALOWA WOLA: KLASA B GRUPA 1. Kopcie na podium

STALOWA WOLA: KLASA B GRUPA 1. Kopcie na podium - Zdjęcie główne

WIADOMOŚCIDrużyna Łęg Kopcie w ostatnim meczu sezonu pokonała swojego rywala Junior Zakrzów 2:1.

W czwartek, 20 czerwca, w Kopciach piłkarze rozegrali ostatni mecz sezonu. Gospodarze wygrali mecz, pozostawiając rywala daleko z tyłu w miejscu tabeli.

Pierwszego gola w meczu strzelili rywale Kopci. W 18. minucie bramkę dla Juniora Zakrzów zdobył Adrian Pieczyrak. Gospodarze nie byli dłużni i już w 30. minucie oddali wyrównującego gola, którego zdobył Jakub Pasek. Decydujący o zwycięstwie Kopci strzał oddał ponownie Pasek w 65. minucie, tym samym wygrywając z drużyną Junior Zakrzów. Łęg Kopcie uplasował się na trzeciej pozycji w tabeli.