Reklama

Sprzedaż węgla w gminie Raniżów. Możesz dostać 3 tony opału, ale trzeba najpierw za niego zapłacić

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Sprzedaż węgla w gminie Raniżów. Możesz dostać 3 tony opału, ale trzeba najpierw za niego zapłacić - Zdjęcie główne

Sprzedaż węgla w gminie Raniżów

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Raniżów w dalszym ciągu zajmuje się sprzedażą węgla. Mieszkańcy, którzy nie kupili od gminy w zeszłym roku opału, teraz mogą starać się nie o 1,5, a o trzy tony węgla. 

Władysław Grądziel, wójt gminy Raniżów poinformował, że wszystkie osoby będące zainteresowane zakupem węgla kamiennego powinny składać wnioski o jego zakup do końca marca. 

Ponadto osoby, które nie kupiły węgla do końca 2022 r. w ramach zakupu preferencyjnego, a tym samym nie wykorzystały przysługującego limitu 1,5 tony, mogą teraz złożyć wniosek o zakup 3 ton.

Wnioski o zakup opału można składać osobiście w urzędzie lub elektronicznie. Żeby otrzymać opał, należy najpierw za niego zapłacić. Gmina Raniżów podała nr rachunku, na jaki należy dokonywać wpłat za zakup preferencyjny węgla kamiennego.

Nr konta to:

61 9159 1049 2002 1000 0130 0097

Dane do przelewu:

Gmina Raniżów ul. Rynek 6, 36 – 130 Raniżów

W tytule należy wpisać:

 „Zakup preferencyjny węgla kamiennego oraz imię,  nazwisko i adres osoby, na którą złożono wniosek o zakup preferencyjny”

Cena za 1 tonę węgla kamiennego: 1850,00 zł

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy