Reklama

Tak mieszkańcy bawili się w Trześni. Zobacz zdjęcia z imprezy [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od przedszkola aż do seniora - pod takim hasłem odbyło się spotkanie zorganizowane w Trześni (gmina Niwiska).

Było dużo atrakcji dla dzieci, szczególnie wiele zabaw i gier prowadzonych przez panie animatorki. Cała świetlica w remizie OSP wypełniła się śpiewem, tańcami i głosem szczęśliwych dzieci.

Dla najmłodszych przygotowano bufet ze zdrowymi przekąskami, owocami, deserami i napojami.

- Zabawę taneczną dla naszych milusińskich poprowadziła niezastąpiona pani świetlicowa ze Szkoły Podstawowej w Trześni. W godzinach wieczornych na nasze spotkanie zebrali się chętni do wspólnych śpiewów, wspomnień i tańców mieszkańcy

- mówi Barbara Cudecka, szefowa wsi.

Wszyscy bawili się wspaniale przy dźwiękach muzyki dobranej do każdego pokolenia. Organizatorzy zapewnili syto zastawiony stół z zimnymi i ciepłymi zakąskami.

- Pragniemy podziękować gościom za wspaniałą  atmosferę i zabawę, która połączyła wszystkie pokolenia, a także wszystkim którzy poświęcili swój czas i pracę w przygotowaniu spotkania

- dodaje sołtys sołectwa. 

Zamysł imprezy okazał się strzałem w dziesiątkę, gdyż po tak długim czasie izolacji okazało się jak wiele ludzi potrzebuje kontaktu z innymi, chwili rozmowy – jak ważne dla wszystkich są dobre relacje sąsiedzkie i wzajemne wsparcie.

Wydarzenie to zorganizowane zostało w ramach pieniędzy z funduszu sołeckiego na 2021.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy