Reklama

Spotkanie w sprawie kotłów już jutro

Opublikowano: pon, 21 wrz 2020 12:23
Autor:

Spotkanie w sprawie kotłów już jutro - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Magistrat podpisał umowę z wykonawcą zadania dotyczącego dostawy i montażu kotłów na biomasę. Firma Rakoczy Stal ze Stalowej Woli do grudnia zamontuje 32 kotły i 18 zasobników.

Umowa została zawarta w ramach projektu poprawy jakości powietrza w gminie Kolbuszowa – montaż ekologicznych kotłów centralnego ogrzewania. Wartość podpisanej umowy wynosi prawie 775 tys. zł. Dofinansowanie z tego projektu to 84 proc. na mieszkańca.

Zadanie polega na wymianie w domach jednorodzinnych nieefektywnych kotłów na paliwo stałe na kotły na biomasę. Wykonawca zapewnia dostawę, demontaż istniejącego źródła ciepła, wykonanie przewodu spalinowego oraz utylizację poprzedniego pieca. W czerwcu podpisano umowę z wykonawcą na dostawę kotłów gazowych. Aktualnie trwa ich montaż. Z nowych pieców gazowych będzie korzystać 121 domów jednorodzinnych.

 


- Mieszkańców, którzy biorą udział w projekcie i złożyli wniosek o wymianę pieców na kotły pelletowe, zapraszamy na spotkanie 22 września o godz. 17 w miejskim domu kultury - dodają pracownicy urzędu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.