Reklama

Spotkanie w sprawie kotłów już jutro

Opublikowano:
Autor:

Spotkanie w sprawie kotłów już jutro - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Magistrat podpisał umowę z wykonawcą zadania dotyczącego dostawy i montażu kotłów na biomasę. Firma Rakoczy Stal ze Stalowej Woli do grudnia zamontuje 32 kotły i 18 zasobników.

Umowa została zawarta w ramach projektu poprawy jakości powietrza w gminie Kolbuszowa – montaż ekologicznych kotłów centralnego ogrzewania. Wartość podpisanej umowy wynosi prawie 775 tys. zł. Dofinansowanie z tego projektu to 84 proc. na mieszkańca.

Zadanie polega na wymianie w domach jednorodzinnych nieefektywnych kotłów na paliwo stałe na kotły na biomasę. Wykonawca zapewnia dostawę, demontaż istniejącego źródła ciepła, wykonanie przewodu spalinowego oraz utylizację poprzedniego pieca. W czerwcu podpisano umowę z wykonawcą na dostawę kotłów gazowych. Aktualnie trwa ich montaż. Z nowych pieców gazowych będzie korzystać 121 domów jednorodzinnych.

 


- Mieszkańców, którzy biorą udział w projekcie i złożyli wniosek o wymianę pieców na kotły pelletowe, zapraszamy na spotkanie 22 września o godz. 17 w miejskim domu kultury - dodają pracownicy urzędu. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE