Reklama

Sportowiec Roku 2019 - zgłoś swoje propozycje!

Opublikowano:
Autor:

Sportowiec Roku 2019 - zgłoś swoje propozycje! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ruszamy z dziewiątą edycją naszego plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Roku z powiatu kolbuszowskiego.

Prawdopodobnie 4 grudnia opublikujemy pierwszy kupon do głosowania. Wtedy ruszy również głosowanie za pomocą SMS-ów. Najpierw musimy stworzyć listę nominowanych. Według wstępnych ustaleń chcemy wyłonić najpopularniejsze osobowości w naszym powiecie w pięciu kategoriach: sportowiec, trener, talent, piłkarz (piłkarka) i drużyna roku. 

I tu ogromna prośba do was, Czytelników. Zgłaszajcie swoich faworytów, wysyłając imiona i nazwiska kandydatów na [email protected] z krótkim uzasadnieniem.

Wasza opinia ma duże znaczenie. Tym bardziej że sukcesy mają również przedstawiciele mniej popularnych dyscyplin. Skupiamy się na sportowcach, którzy mieszkają w naszym powiecie i/lub reprezentują barwy klubu z naszego regionu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE