Reklama

Śmiertelny wypadek. Kierowca był nietrzeźwy

Opublikowano: pt, 2 paź 2020 10:24
Autor:

Śmiertelny wypadek. Kierowca był nietrzeźwy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI We czwartek (1 października) niżańscy policjanci pod nadzorem prokuratury zabezpieczali miejsce wypadku drogowego w Jeżowem. Nietrzeźwy kierowca pojazdu osobowego uderzył w barierę ochronną ze skutkiem śmiertelnym.

Zdarzenie miało miejsce o 1 października, o 20 na drodze gminnej Jeżowe Kameralne. Kierowca matiza na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem. W efekcie pojazd uderzył w barierę ochronną. Wjeżdżając do rowu, przewrócił się na bok. Przejeżdżający kierowcy wyciągnęli pasażera z pojazdu, by udzielić mu pomocy.


TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Krzywdząca opłata za śmieci dla mieszkańców


Świadkowie zauważyli, ze kierowca był nietrzeźwy i nieprzytomny. Wezwano policję, straż pożarną i pogotowie. W międzyczasie kierowca oddalił się od pojazdu. Znaleziono go kilkaset metrów od miejsca wypadku w zaroślach. Mężczyzna miał 2 promile alkoholu w organizmie.

- Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej 53-letni pasażer, pochodzący z Jeżowego zmarł. 69-letni kierowca, mieszkaniec tej samej miejscowości został przewieziony do szpitala, gdzie jest pod stałym nadzorem policji

- informuje podkarpacka policja.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE