Reklama

Śmierć młodego chłopaka z Podkarpacia w USA. Rodzina apeluje o pomoc

Opublikowano:
Autor:

Śmierć młodego chłopaka z Podkarpacia w USA. Rodzina apeluje o pomoc  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Mateusz Burnatowski był naszym ukochanym bratem. Odszedł mając zaledwie 27 lat i wielkie plany na życie - informują jego najbliżsi.

Młody sanoczanin zmarł w Chicago.

- Był młodym, wesołym, pełnym pasji do życia człowiekiem, uwielbianym przez wielu przyjacielem i cenionym pracownikiem. Choć ciężko nam jest dziś zrozumieć dlaczego tak się stało, chcielibyśmy pożegnać się z nim w godny sposób, na jaki zasługuje. Pogrzeb zorganizowany będzie w Polsce, gdzie się wychował. Chcielibyśmy także zorganizować czuwanie w Chicago, gdzie przyjaciele mieliby możliwość pożegnania się z nim po raz ostatni.

Niestety, koszta związane z pogrzebem i uroczystościami pożegnalnymi przekraczają nasze możliwości finansowe. Wobec czego prosimy Was o wsparcie finansowe. Każda donacja bardzo nam pomoże. O dacie i czasie pożegnania szczątków naszego brata powiadomimy, jak tylko będziemy znać szczegóły. Bardzo prosimy o modlitwę w jego intencji i za naszą rodzinę oraz dziękujemy za wszelką pomoc i wsparcie w tym szczególnie trudnym dla nas czasie. 

Mateusz, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach. Spoczywaj w pokoju Braciszku - napisała pogrążona w żałobie rodzina śp. Mateusza. 

Aby wspomóc zrzutkę w Polsce: KLIKNIJ TUTAJ

Adres do zrzutki na portalu gofindme:  TUTAJ

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE