Reklama

Słodka wizyta

Opublikowano:
Autor:

Słodka wizyta - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Początkiem października najmłodszych z Przedszkola Publicznego nr 3 w Kolbuszowej odwiedził wyjątkowo słodki gość – pszczelarz.

Pan Damian, który przybył do przedszkola dzięki uprzejmości rodziców z trzeciej grupy, opowiedział maluchom, na czym polega jego praca. Dzieci miały okazję obejrzeć prawdziwy ul, dowiedziały się, z jakich części się składa, jak wygląda strój pszczelarza i dlaczego jest tak potrzebny w jego pracy. Maluchy miały także możliwość obejrzenia z bliska wszystkich sprzętów niezbędnych do zajmowania się ulem i zbierania miodu. Dodatkowo dzieci z trzeciej grupy wzięły  dział w warsztatach z panem pszczelarzem. Poznały etapy pobierania miodu, obejrzały z bliska plastry z ula, a później każdy wykonał świeczkę z plastra z prawdziwego pszczelego wosku oraz skosztował miodu na wafelku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE