Reklama

Sklep Dino w gminie Kolbuszowa i Cmolasie. Wszyscy zastanawiają się kiedy powstaną. Lokalizacje nowych supermarketów [MAPA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay.com

Sklep Dino w gminie Kolbuszowa i Cmolasie. Wszyscy zastanawiają się kiedy powstaną. Lokalizacje nowych supermarketów [MAPA] - Zdjęcie główne

Sklep powstać ma w Kolbuszowej Dolnej. | foto pixabay.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Sieć sklepów Dino chce śmiało wejść na rynek w powiecie kolbuszowskim. Mieszkańcy Cmolasu czekają aż supermarket stanie w ich miejscowości. Sieć otrzymała także warunki zabudowy od gminy Kolbuszowa.

Irena Dąbek, kierownik Referatu Budownictwa i Planowania Przestrzennego w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej, poinformowała, że do kolbuszowskiego magistratu wpłynął wniosek o wydanie zgody na budowę sklepu Dino w Kolbuszowej Dolnej. 

Supermarket miałby powstać na działce znajdującej się przy ul. Mieleckiej. Wniosek o wydanie warunków zabudowy wpłynął do urzędu w połowie marca. Powierzchnia zabudowy według wskazań inwestora to około 600 mkw. Urząd wydał pozytywną decyzję w tej sprawie. Inwestorowi pozostaje złożyć stosowne dokumenty do Wydziału Architektury i Budownictwa. Grzegorz Jaje, kierownik wydziału poinformował nad dziś (wtorek, 29 listopada), że na razie nie wpłynęły stosowne dokumenty odnośnie budowy obiektu w Kolbuszowej Dolnej.  

Przypomnijmy, że również na terenie Cmolasu powstać ma sklep marki Dino. Liczący ponad 500 metrów kwadratowych obiekt handlowy stanąć ma naprzeciwko cmentarza. Jeszcze w ubiegłym roku sieć sklepów wystąpiła do Wydziału Architektury i Budownictwa w Kolbuszowej z wnioskiem o pozwolenie na budowę, które uzyskała. 

Sklep Dino wybudowany ma zostać pomiędzy drogami powiatowymi relacji Cmolas-Trzęsówka oraz Cmolas-Ostrowy Tuszowskie. Grzegorz Jaje, kierownik Wydziału Architektury i Budownictwa w Kolbuszowej, poinformował, że budynek ma mieć 523,65 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Stanąć ma on na działce o powierzchni 35 arów. O tym pisaliśmy w artykule: W Cmolasie powstanie nowy supermarket

Na tę chwilę nie wiadomo, kiedy ruszy budowa sklepów. 

Dino Polska S.A. – polska sieć sklepów spożywczo-przemysłowych założona w 1999 roku. Na koniec 2020 sieć liczyła 1496 sklepów, a ich powierzchnia sprzedaży wyniosła 582,6 tys. metrów kwadratowych.

Na tej działce w Kolbuszowej Dolnej planowana jest budowa supermarketu Dino:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy