Reklama

Skazane na wycięcie

Opublikowano:
Autor:

Skazane na wycięcie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - To jest skandaliczne i zatrważające – tak wycięcie drzew wzdłuż krajowej "dziewiątki" skomentował nasz Czytelnik. Kto i dlaczego zadecydował o ich wycince?

Jeszcze do niedawna przy ulicy Kościuszki w Kolbuszowej, obok ogródka jordanowskiego, rósł rząd drzew. W tym momencie zostały po nich tylko pniaki. Ta nieoczekiwana wycinka zaniepokoiła naszego Czytelnika.  
Kto i dlaczego?

 - To był szpaler kilkunastu zdrowych, ładnych drzew. Na dodatek spełniał rolę naturalnego ekranu pomiędzy najruchliwszą drogą przecinającą nasze miasto, a ogródkiem jordanowskim. Niestety, ktoś na szczeblu uznał je za zbyteczne – napisał w mailu Czytelnik. Mężczyzna podkreślił, że wycięte drzewa nie stwarzały żadnego zagrożenia i były w dobrej kondycji. - Skoro podczas rewitalizacji parku, kilka lat temu, postanowiono je zostawić, to dlaczego teraz je wycięto? - zastanawiał się. - Jestem bardzo ciekaw, i na pewno nie tylko ja, czym decydenci uzasadniają tę wycinkę? – pytał zatroskany Czytelnik.

Więcej w 11 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE