Reklama

Siedmiu seniorów z gminy Dzikowiec postanowiło pójść z duchem czasu i wzięli oni udział w projekcie "E-Senior"

Opublikowano:
Autor:

Siedmiu seniorów z gminy Dzikowiec postanowiło pójść z duchem czasu i wzięli oni udział w projekcie "E-Senior" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Dzikowiec uczestniczy w projekcie "Podkarpacki E-Senior". Projekt dofinansowany jest z Unii Europejskiej.

Jego celem jest nabycie i utrwalenie kompetencji cyfrowych przez 1,6 tys. osób, w tym osób niepełnosprawnych powyżej 65. roku życia, z wybranych 73 gmin województwa podkarpackiego. 

- W wyniku rekrutacji w Dzikowcu powstała siedmioosobowa grupa - informuje Bogumiła Kosiorowska, dyrektor centrum kultury. - Zajęcia odbywają się w każdy wtorek w nowej siedzibie Samorządowego Centrum Kultury w Dzikowcu (w dworku Błotnickich - przyp.red.) - dodaje szefowa placówki.

Seniorzy mają zaplanowane 15 czterogodzinnych spotkań. Jak nadmienia Bogumiła Kosiorowska, możliwe, że w przyszłości realizowane będą podobne projekty.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE