Reklama

SIATKÓWKA. Korso KALPS - Spartakus Kolbuszowa Górna o krok od zwycięstwa

Opublikowano:
Autor:

SIATKÓWKA. Korso KALPS - Spartakus Kolbuszowa Górna o krok od zwycięstwa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Siatkarze z Kolbuszowej Górnej wygrali kolejny mecz. Po pokonaniu "serwisantów" są o krok od historycznego zwycięstwa w rozgrywkach Kolbuszowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej.

Spartakus w tym sezonie punktuje wyjątkowo regularnie. Co prawda, przegrał pierwszą odsłonę starcia z AutoSerwisem, ale potem grał już na swoim poziomie. – Już pierwszego seta mogliśmy wygrać. W końcówce klasę w serwisie pokazał Damian Surowiec, ale w ostatecznie polegliśmy po własnych błędach – wspominał Bogdan Maciąg, rozgrywający Spartakusa. – Po wygraniu pierwszego seta liczyliśmy na przełamanie złej passy w tym sezonie, ale później bardzo dobrze na zagrywce spisywał się Arek Biestek. Punktował nas za każdym razem, kiedy serwował – żałował Tomasz Godek z AutoSerwisu. W drugim i trzecim secie gospodarze byli prawie nieomylni. Wyróżniał się Biestek. – Ale cały zespół trzymał poziom. 

Więcej w 5 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE