Reklama

SIATKÓWKA. Dziewczęta z Gimnazjum Publicznego i Szkoły Podstawowej z Niwisk były najlepsze w szkolnej rywalizacji siatkarskiej na poziomie powiatu kolbuszowskiego

Opublikowano:
Autor:

SIATKÓWKA. Dziewczęta z Gimnazjum Publicznego i Szkoły Podstawowej z Niwisk były najlepsze w szkolnej rywalizacji siatkarskiej na poziomie powiatu kolbuszowskiego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Podopieczne Agnieszki Wilk-Sybickiej były bezkonkurencyjne zarówno wśród szkół podstawowych, jak i gimnazjów.

Gimnazjalny finał tych zmagań (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) odbył się w Cmolasie. Do walki stanęło pięć zespołów. Oprócz Niwisk powalczyły dziewczyny z Majdanu Królewskiego, Cmolasu, Widełki i Wilczej Woli.

Przed wejściem do finału zespół ten pokonał 2:0 (25:10, 25:9) rywalki z Wilczej Woli. W meczu o pierwsze miejsce GP Niwiska spotkały się z rówieśniczkami z Widełki. GP Niwiska wygrało 2:0 (25:7, 25:9).

W skład zespołu weszły uczennice z Gimnazjum Publicznego w Niwiskach: Izabela Jeł, Wiktoria Opalińska, Wioleta Gancarczyk, Wiktoria Haracz, Katarzyna Wilk, Faustyna Wojdyło, Monika Początek, Natalia Tylutka oraz Anna Mazur - uczennica Szkoły Podstawowej w Niwiskach.

Drużyna ta bez chorej Wioli Gancarczyk świetnie spisała się w rejonowym etapie tych zmagań.

Więcej w aktualnym Korso

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE