Reklama

Setką przez wieś

Opublikowano:
Autor:

Setką przez wieś - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 23 – letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski dopiero pod koniec listopada będzie mógł ponownie usiąść za kierownicą. Mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość i na trzy miesiące stracił prawo jazdy.

W niedzielę (28 sierpnia) ok. godz. 10 w miejscowości Wola Ociecka patrol ropczyckiej drogówki zmierzył prędkość kierującego mercedesem. Wynik pomiaru wskazał 106 km/h w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Po otrzymaniu wyniku funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli drogowej. Okazało się, że za kierownicą siedział 23 – letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski. - Kierujący przyznał się do popełnionego wykroczenia i przyjął nałożony mandat wraz z punktami karnymi przewidzianymi przez taryfikator – wyjaśnia Dominika Kopeć, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach.

Więcej w 35 numerze Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE