Reklama

Ścieki lądują w rowach

Opublikowano:
Autor:

Ścieki lądują w rowach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dokładnie 80 domów na terenie gminy Raniżów, mimo możliwości technicznych, nie jest podpiętych do sieci kanalizacyjnej. Sprawą zajęła się komisja rewizyjna.

Podczas czerwcowej komisji rewizyjnej radny Jan Puzio poruszył temat egzekwowania przez gminę obowiązku wpięcia gospodarstwa domowego do sieci kanalizacyjnej.  - Wiemy, że są przypadki ludzi, którzy mimo posiadania możliwości technicznych nie są wpięci do sieci kanalizacyjnej - wyjaśnił radny. - Jest kilka takich przypadków, o których wszyscy wiedzą, kto to jest. Domy są dobrze wyposażone, a ścieki do rowu spuszczane. Nie ma tych przypadków w gminie dużo, w Raniżowie raptem jeden najbardziej znany, a w Woli Raniżowskiej też jest na pewno kilka. Wszyscy o tych przypadkach wiedzą, ale nie za bardzo jest z tym coś robione - wyjaśnił. Radny poprosił wtedy o informację na temat dokładnej liczby gospodarstw niewpiętych do kanalizacji, a posiadających taką możliwość techniczną.

Więcej w 33 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE