Reklama

Schody na drodze

Opublikowano:
Autor:

Schody na drodze - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI O tym, że stan nawierzchni drogi na Dolny Wojków jest daleki od ideału, nikogo nie trzeba przekonywać. Jest jednak nadzieja, że sytuacja, choć w części, zmieni się i to jeszcze w tym roku.

Zgodnie z zapewnieniami urzędu miejskiego asfalt na Dolnym Wojkowie pojawi się już w czwartym kwartale tego roku. To duża zmiana, którą odczują przede wszystkim mieszkańcy tej okolicy. - Ta droga jest fatalna. Co z tego, że gmina posypie tłuczniem, jak przyjdzie deszcz, zmyje to i pojawiają się od nowa doły i wyboje. Cieszę się, że w końcu i o nas ktoś pomyślał - powiedział nam mieszkaniec Kolbuszowej Górnej. 

Pracownicy magistratu nie ukrywają, że stan nawierzchni jest zły. Zapewniają jednak, że w miarę możliwości starają się go poprawiać. - Dwa razy w roku są zlecane prace, które mają poprawić jakość tej drogi. W razie potrzeby jest też zlecany dodatkowy punktowy remont - powiedział nam Andrzej Selwa z urzędu miejskiego. Przedstawiciel magistratu dodał też, że gdy samorząd uzyska tylko decyzję ZRID (Zezwolenie na Realizację Inwestycji Drogowej - przyp.red.) zostanie ogłoszony przetarg na budowę nawierzchni asfaltowej.

Więcej w 15 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE