Reklama

Samorządowy Żłobek w Raniżowie rozpoczyna zapisy na nowy rok szkolny. Nie przegap terminu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay.com

Samorządowy Żłobek w Raniżowie rozpoczyna zapisy na nowy rok szkolny. Nie przegap terminu - Zdjęcie główne

Samorządowy Żłobek w Raniżowie rozpoczyna zapisy na nowy rok szkolny | foto pixabay.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Samorządowy Żłobek w Raniżowie rozpoczyna zapisy na nowy rok szkolny 2023/2024. Karty zapisu należy odebrać w siedzibie żłobka.

Już niebawem rozpocznie się rekrutacja maluchów do Samorządowego Żłobka w Raniżowie. Rodzice chętni zapisać swoje dzieci do placówki muszą pobrać karty zapisu w siedzibie placówki, która mieści się przy ul. Grunwaldzkiej 2 w Raniżowie. 

Karty można pobierać od 6 do 13 lutego. Składanie kart rozpocznie się w poniedziałek 20 lutego i potrwa do kolejnego poniedziałku (27 lutego). 

Żłobek w Raniżowie działa od godz. 6.30 do 16.30. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel.: 783 191 888. 

Koszt pobytu dziecka w żłobku wynosi miesięcznie 18 proc. najniżej krajowej, czyli około 628 zł. Do tego rodzic musi doliczyć sobie wyżywienie malucha, które dziennie kosztuje 12 zł. 

Liczba dzieci, które może przyjąć żłobek na nowy rok szkolny, jest ograniczona. Bernadetta Lechowicz, dyrektor żłobka wyjaśniła, że placówka może przyjąć 12 nowych podopiecznych. O tym, które dziecko zostanie przyjęte, decydują kryteria, m.in., dochodowe, niepełnosprawność, oraz to czy oboje rodziców pracuje. Dodatkowym kryterium jest zamieszkanie na terenie gminy Raniżów. W pierwszej kolejności przyjmowane są dzieci mieszkańców właśnie raniżowskiej gminy, a dopiero później z innych terenów, jeżeli jest jeszcze miejsce. 

Dyrektor Lechowicz dodała także, że w całym żłobku jest 19 miejsc i widzi ona potrzebę rozbudowy placówki, ponieważ zainteresowanie jest coraz większe. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy