Reklama

Samorząd wybrał wykonawcę, który wyremontuje Samorządowe Centrum Kultury w Cmolasie. Za jaką kwotę?

Opublikowano:
Autor:

Samorząd wybrał wykonawcę, który wyremontuje Samorządowe Centrum Kultury w Cmolasie. Za jaką kwotę?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Prace wykona Zakład Remontowo - Budowlany "UNI - BUD" Irena Hetel z Niska, który wycenił całość prac związanych z remontem na kwotę 197 106, 37 zł brutto.

Remont SOK-u w Cmolasie ma na celu odnowienie i odświeżenie istniejącego budynku. Wykonawca przewiduje między innymi remont parteru, I piętra, pomalowanie dachu, zmianę elewacji, budowę platformy przyschodowej, remont tarasu. 

Prace wykonać ma Zakład Remontowo - Budowlany "UNI - BUD" Irena Hetel z Niska, który wycenił całość prac związanych z remontem na kwotę 197 106, 37 zł brutto.

Związane z remontem są także: zakup projektora i wykonanie klimatyzacji, czego podjęli się inni wykonawcy. Całość inwestycji, związana z pracami i zakupionymi elementami wyposażenia do ośrodka, wyniosła ponad 260 tys. zł brutto.Gmina otrzymała na całość założenia dotację w wysokości 95 tys. z Ministerstwa Kultury.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE