Reklama

Reklama

Samorząd wybrał wykonawcę, który wyremontuje Samorządowe Centrum Kultury w Cmolasie. Za jaką kwotę?

Opublikowano: ndz, 15 lip 2018 20:30
Autor:

Samorząd wybrał wykonawcę, który wyremontuje Samorządowe Centrum Kultury w Cmolasie. Za jaką kwotę?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Prace wykona Zakład Remontowo - Budowlany "UNI - BUD" Irena Hetel z Niska, który wycenił całość prac związanych z remontem na kwotę 197 106, 37 zł brutto.

Reklama

Remont SOK-u w Cmolasie ma na celu odnowienie i odświeżenie istniejącego budynku. Wykonawca przewiduje między innymi remont parteru, I piętra, pomalowanie dachu, zmianę elewacji, budowę platformy przyschodowej, remont tarasu. 

Prace wykonać ma Zakład Remontowo - Budowlany "UNI - BUD" Irena Hetel z Niska, który wycenił całość prac związanych z remontem na kwotę 197 106, 37 zł brutto.

Związane z remontem są także: zakup projektora i wykonanie klimatyzacji, czego podjęli się inni wykonawcy. Całość inwestycji, związana z pracami i zakupionymi elementami wyposażenia do ośrodka, wyniosła ponad 260 tys. zł brutto.Gmina otrzymała na całość założenia dotację w wysokości 95 tys. z Ministerstwa Kultury.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.