Reklama

Salmonella w sezamie. Wydano ostrzeżenie [FOTO]

Opublikowano: czw, 18 cze 2020 21:28
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Główny Inspektorat Sanitarny informuje o zagrożeniu: spożycie produktu zanieczyszczonego pałeczkami Salmonella wiąże się z ryzykiem zatrucia pokarmowego.

Obecność bakterii Salmonella Amsterdam i Salmonella Livingstone wykryto w trakcie badań urzędowych w 1 z 5 badanych próbek produktu pn. „Kresto sezam”, 200g

Firma Vog Polska Sp. z o.o. rozpoczęła 18 czerwca wycofywanie kwestionowanej partii sezamu z obrotu handlowego oraz informuje swoich klientów o zaistniałej sytuacji i możliwości dokonywania zwrotu produktu do dostawców.

- Nie należy spożywać wskazanej w komunikacie partii produktu. Można zwrócić wskazany produkt do sklepu - informuje Główny Inspektorat Sanitarny.

Szczegóły dotyczące produktu:

  • Produkt – KRESTO SEZAM, 200 g
  • Producent – VOG Polska Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 8, 96-100 Skierniewice
  • Kraj pochodzenia: INDIE
  • Numer partii – L200551V464
  • Najlepiej spożyć przed – 31.08.2021

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.