Reklama

Sąd o mur w Hucinie

Opublikowano:
Autor:

Sąd o mur w Hucinie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mirosław P. oskarżony o znęcanie się psychiczne nad rodziną nadal nie usłyszał prawomocnego wyroku. Co do tej pory w tej sprawie ustalił wymiar sprawiedliwości?

W marcu opisywaliśmy sytuację dwóch rodzin z Huciny, które, mimo iż mieszkają pod jednym dachem, dzieli mur. Bariera stanęła na parterze piętrowego budynku. Pierwsza z rodzin to Świątkowie. Starsze małżeństwo uważa, że całemu zamieszaniu winni są młodzi, którzy mieszkają z nimi w tym samym domu. Ci młodzi to państwo P. - siostrzenica Anny Świętek i jej mąż Mirosław. Świątkowie uważają, że to właśnie przez młodych muszą gnieździć się w pokoiku z małą kuchenką, bez ogrzewania i prądu. Z kolei druga strona twierdzi, że starsze małżeństwo odgrodziło się od nich, zanim Mirosław P. wybudował wspominamy mur w domu.

Więcej w 33 numerze Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE