Reklama

Rzuć piątaka dla strażaka - na co zbierają druhowie?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Rzuć piątaka dla strażaka - na co zbierają druhowie?  - Zdjęcie główne

foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej w Świerczowie na swoim facebookowym profilu, prosi o wsparcie finansowe.

Strażacy ze Świerczowa, biorą sprawy we własne ręce. Zorganizowali zbiórkę na zrzutka.pl, aby zakupić potrzebny sprzęt.


- My nadal się nie poddajemy i nadal prężnie doposażamy w niezbędny sprzęt do ratowania życia i mienia ludzkiego. Posiadamy już sprzęt do różnego rodzaju zdarzeń, lecz jeszcze nam dużo brakuje, a chcemy jak najbardziej pomagać lokalnej społeczności. Dlatego też chcemy prosić o wsparcie z waszej strony, byśmy mogli nadal się rozwijać. Mamy nadzieję, że każda najmniejsza pomoc da nam możliwość w osiągnięciu celu zrzutki i zakupu nowego sprzętu. Już z góry wszystkim wam Dziękujemy! - czytamy na stronie zrzutki. 

Zebrane pieniądze mają posłużyć na zakup kombinezonów na osy i szerszenie i zestawu kominiarskiego. Zbiórka potrwa jeszcze przez 46 dni. Strażacy potrzebują 2 200 zł, na tę chwilę, wpłaconych zostało 110 zł. 

Aby wesprzeć druhów z OSP Świerczów, pieniądze można wpłacać TUTAJ

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy