Reklama

Rzeszów najbardziej rozświetlonym miastem w Polsce. Zagłosuj w konkursie

Opublikowano:
Autor:

Rzeszów najbardziej rozświetlonym miastem w Polsce. Zagłosuj w konkursie  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Po raz 11. Grupa Energa zainaugurowała świąteczną akcję „Świeć się z Energą”. Internauci przez głosowanie zdecydują, do których miast trafi sprzęt AGD o łącznej wartości 200 000 zł, który będzie wsparciem dla potrzebujących mieszkańców oraz kto zdobędzie tytuł Świetlnej Stolicy Polski.

W każdym z 16 województw zostanie wyłoniony jeden laureat regionalnym oraz finalista, każdy z nich otrzyma na cele dobroczynne sprzęt AGD za 10 tys. zł. Natomiast zwycięskie miasto wygra warte 50 tys. zł. wysokiej jakości energooszczędne urządzenia AGD, które mogą pomóc mieszkańcom w trudnej sytuacji życiowej. Do konkursu został już zgłoszony Rzeszów. Teraz wystarczy wpisać adres swiecsie.pl i wybierając kategorię „Moje Miasto” wysłać zdjęcie swojej bajecznie oświetlonej miejscowości lub zagłosować na swojego faworyta.
CZYTAJ DALEJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE