Reklama

Rykoszetem dostają dzieci

Opublikowano:
Autor:

Rykoszetem dostają dzieci - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Choć radni zabezpieczyli w budżecie pieniądze na wykonanie projektu remontu szkoły w Hucie Komorowskiej, nie wiadomo, kiedy ten się rozpocznie. Samorządowiec, w obawie, że projekt może przepaść, interweniuje w tej sprawie.

Na ostatniej zbiorowej komisji (11 października) radny z Huty Komorowskiej mówił o potrzebie wykonania remontu szkoły podstawowej w swojej miejscowości. - Mam takie pytanie, prośbę do pana wójta. Mamy zabezpieczone pieniądze na wykonanie projektu remontu Szkoły Podstawowej w Hucie Komorowskiej. Może byśmy ruszyli z tym tematem? Zbliżają się czasy, że więcej dzieci dojdzie do tych szkół podstawowych. Trzeba by z tym projektem ruszyć, żeby wtedy, kiedy te dzieci przyjdą, to jakoś wyglądało – mówił na ostatniej komisji Bogusław Barnaś.

Więcej w 45 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE