Reklama

Ruszają zebrania mieszkańców osiedli w Kolbuszowej 2023. Do podziału kilkadziesiąt tysięcy złotych [TERMINY - PROGRAM]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Joanna Serafin

Ruszają zebrania mieszkańców osiedli w Kolbuszowej 2023. Do podziału kilkadziesiąt tysięcy złotych [TERMINY - PROGRAM] - Zdjęcie główne
Zobacz
galerię
3
zdjęć

Przed nami zebrania mieszkańców kolbuszowskich osiedli. | foto Joanna Serafin

Udostępnij na:
Facebook
WIADOMOŚCI Mieszkańcy trzech osiedli w Kolbuszowej spotkają się na zebraniach zorganizowanych 17, 18 i 19 kwietnia. Jakimi tematami będą się zajmować? Sprawdzamy.

Pierwsze z zebrań zorganizowane zostanie już dzisiaj (poniedziałek, 17 kwietnia) o godz. 18 w Szkole Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej. Wezmą w nim udział mieszkańcy Osiedla Nr 1 w Kolbuszowej. 

- Na to spotkanie zaprosiłam także naszego dzielnicowego oraz pana Rybickiego, prezesa naszej spółdzielni

- mówi przewodnicząca Maria Warzocha.

Tradycyjnie z mieszkańcami spotka się również przedstawiciel gminy Kolbuszowa. Będzie więc to burmistrz Jan Zuba, lub osoba przez niego wyznaczona. 

Z pewnością wśród tematów poruszonych przez mieszkańców nie zabraknie tego dotyczącego sytuacji w bloku przy ulicy 11 Listopada, który opisywaliśmy w materiale: Drzwi zalepione pianką montażową i atak gazem łzawiącym. - Tu nie chodzi o kilka "kurw" rzuconych w naszym kierunku. Boimy się o nasze życie - mówią mieszkańcy bloku przy ul. 11 Listopada w Kolbuszowej.

Porządek spotkania, podobnie jak na kolejnych zebraniach mieszkańców osieli, będzie następujący:

  • otwarcie przez przewodniczącego
  • sprawozdanie finansowe za 2022 rok
  • podział budżetu osiedla na 2023 rok
  • sprawy różne

Z kolei we wtorek (18 kwietnia) o godz. 18 w bibliotece spotkają się mieszkańcy Osiedla nr 2 w Kolbuszowej. Zebranie poprowadzi przewodniczący Karol Wesołowski. 

- Z pewnością w sprawach różnych mieszkańcy poruszą sprawę dróg. Podzielimy też budżet na 2023 rok, który dla każdego z osiedli wynosi 32 tys. zł. W ubiegłym roku było to o 4 tys. zł mniej

- mówi Karol Wesołowski, szef osiedla. 

W środę o godz. 18 w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej spotkają się na zebraniu mieszkańcy Osiedla nr 1 w Kolbuszowej. 

- Niestety nie wiele osób bierze udział w takich spotkaniach, a to, o czym będziemy rozmawiać, wyjdzie w trakcie zebrania

- mówi Grzegorz Romaniuk, przewodniczący zarządu osiedla. 

WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy