Reklama

Rozbudowa drogi Osada-Obarówka w Hucie Komorowskiej coraz bliżej. Chętne dwie firmy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Rozbudowa drogi Osada-Obarówka w Hucie Komorowskiej coraz bliżej. Chętne dwie firmy - Zdjęcie główne

Droga gminna Osada-Obarówka w Hucie Komorowskiej doczeka się rozbudowy. Dwie firmy zainteresowane są realizacją tego zadania. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Droga gminna Osada-Obarówka w Hucie Komorowskiej doczeka się rozbudowy. Dwie firmy zainteresowane są realizacją tego zadania. Ile zamierza przeznaczyć majdański urząd, a ile zaproponowali wykonawcy?

Gmina Majdan Królewski przymierza się do rozbudowy drogi w Hucie Komorowskiej na niespełna kilometrowym odcinku. W tym celu ogłoszono postępowanie przetargowe. Do urzędu wpłynęły zaledwie dwie oferty.  

W ramach realizacji zadania firma, która wygra przetarg, będzie miała 60 dni od dnia podpisania umowy na wykonanie inwestycji. Wykonawca będzie zobligowany do końca marca wykonać ścinkę drzew. Jak tłumaczy majdańska gmina, wynika to z przynależności tamtejszego obszaru do programu "Natura 2000". Roboty budowlane mają polegać na przygotowaniu podłoża i ułożeniu asfaltu na wyznaczonym trakcie (0,63 km). 

Dodatkowo rozbudowa drogi ma wiązać się z przebudową istniejącego tam przepustu.

Gmina Majdan Królewski zamierza przeznaczyć na inwestycję równe 420 tysięcy złotych. Wiemy już, że na pewno finalny koszt będzie mniejszy, ponieważ obie firmy zaproponowały dużo niższy koszt realizacji zadania. 

Piotr-Bud Bąk Piotr ze Staszowa wycenił pracę na przeszło 332 tys. złotych. Natomiast Zakład Remontowo - Budowlany Darbud Adam Darowski z Rytywianów zaoferował wykonanie robót za niespełna 245 tys. złotych. Obaj wykonawcy wyznaczyli 60-miesięczny okres gwarancji i rękojmi. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy