Reklama

Rośliny wieloletnie i system nawadniający w Kolbuszowej. Co na to urząd?

Opublikowano:
Autor:

Rośliny wieloletnie i system nawadniający w Kolbuszowej. Co na to urząd? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Barbara Bochniarz zwróciła uwagę na możliwość lepszego zagospodarowania pieniędzy przeznaczonych na zieleń w mieście.

W odpowiedzi Marek Gil, zastępca burmistrza Kolbuszowej, podziękował radnej za zawarte w interpelacji spostrzeżenia. - Warunki atmosferyczne, które obserwujemy w okresie ostatnich lat, są wyjątkowo niesprzyjające i utrudniają utrzymanie roślin w dobrej kondycji - wyjaśnił Gil, przedstawiciel Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej. Dlatego też nasadzenie roślin wieloletnich zostanie rozważone. Magistrat zastanowi się także nad wykonaniem stosowanej instalacji nawadniającej.

Przypomnijmy, że radna z Kolbuszowej, Barbara Bochniarz, w swojej interpelacji zaproponowała, aby nasadzenia w przyszłym roku objęły takie rośliny, które są odporne na suszę. Jak podkreśliła, rośliny wieloletnie zmniejszyłyby pracochłonność związaną z ich pielęgnacją. Zaproponowane przez nią rozwiązanie poprawiłoby estetykę rabat w mieście.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE