Reklama

Rodziny zastępcze otrzymały nowe laptopy

Opublikowano: pon, 5 paź 2020 17:04
Autor:

Rodziny zastępcze otrzymały nowe laptopy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kolbuszowej przystąpiło do realizacji projektu, w ramach którego zakupionych zostało 13 zestawów komputerowych. Urządzenia już trafiły do rodzin zastępczych, a także do placówki opiekuńczo – wychowawczej w Widełce.

Kolbuszowskie PCPR wzięło udział w projekcie pn. "Wspieranie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID-19", dzięki czemu zakupiono zestawy komputerowe. Zadanie było realizowane w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego.


TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Gmina Niwiska. Odczytów wodomierzy nie będzie


Celem tego projektu jest zapobieganie, a także ograniczanie negatywnych skutków wystąpienia COVID-19 w pieczy zastępczej. Możliwe to jest dzięki zakupowi wyposażenia na cele realizowania zadań w trybie zdalnej nauki. Tak więc chodziło o zakup m.in. laptopów oraz komputerów stacjonarnych, czy też sprzętu audiowizualnego, bądź maseczek, rękawiczek i środków dezynfekcyjnych. 

- W ramach projektu zakupiono także wyposażenie pomieszczenia w placówce, przeznaczonego do izolacji w przypadku  COVID-19

- informuje Starostwo Powiatowe w Kolbuszowej na swojej stronie internetowej.

 


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE