Reklama

Rodzinny Ogród Działkowy Prefabet z Kolbuszowej zdobył I miejsce

Opublikowano:
Autor:

Rodzinny Ogród Działkowy Prefabet z Kolbuszowej zdobył I miejsce - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Końcem sierpnia delegacja z Rodzinnego Ogrodu Działkowego Prefabet gościła w Rzeszowie. Impreza zorganizowana była z okazji okręgowych dniach działkowca.

Działkowe święto zgromadziło działkowców z całego Podkarpacia oraz liczne grono przedstawicieli samorządów. Jednym z punktów imprezy dożynkowej było rozstrzygnięcie konkursów okręgowych na Ogród Roku 2019 oraz Działka Roku 2019 i Najpiękniejszy kosz dożynkowy 2019.

Zarząd ROD z radością poinformował, że Rodzinny Ogród Działkowy Prefabet z Kolbuszowej zdobył I miejsce w kategorii Ogród Roku 2019 i Najpiękniejszy kosz dożynkowy.

- Zajęcie tak wysokiego miejsca zobowiązuje nas do jeszcze większej pracy na rzecz ogrodu, gdyż w przyszłym roku nasz ogród będzie reprezentował cały okręg podkarpacki w konkursie ogólnopolskim - nadmienił Andrzej Chmielowski, prezes Rodzinnych Ogródków Działkowych Prefabet w Kolbuszowej. 

Zarząd ROD liczy na to, że ogólnopolska komisja konkursowa doceni ogród i przyczynimy się do promocji regionu, miasta i gminy Kolbuszowa. Prezes Chmielowski zaznacza, że dużą zasługę ma w tym Elżbieta Słomińska, która przygotowała kosz dożynkowy. Aranżacja została uznana za najpiękniejszy kosz. Duży wkład mieli również wszyscy działkowcy. Zaangażowali się oni w przygotowanie swoich działek do konkursu Ogród Roku 2019 .

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE