Reklama

Rodzinny konkurs z poezją

Opublikowano:
Autor:

Rodzinny konkurs z poezją - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI "Na wyspach Bergamutach", "Żaba", "Kotek" czy "Piraci" - między innymi takie wiersze można było usłyszeć podczas konkursu recytatorskiego "Ja z mamą i tatą w roli głównej".

Rodzinne zmagania odbyły się w piątek (24 marca) w Przedszkolu Publicznym w Kolbuszowej Górnej. W konkursie wzięły udział chętne maluchy. Najpierw wraz z rodzicami musiały wybrać odpowiedni wiersz, a następnie pięknie przygotować się do recytacji. - Przedszkolaki znakomicie zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wykorzystując przy tym swój talent, a nawet rekwizyty - mówi Małgorzata Gniewek z przedszkola w Kolbuszowej Górnej. Wszystkie rodzinne występy oceniło jury. Komisja postanowiła przyznać pierwsze miejsce Piotrusiowi Jemioło. Na drugim stopniu podium stanął Krzysztof Rozmus, zaś na trzecim miejscu znalazła się Antonina Bebło. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe, dyplomy i słodycze.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE