Reklama

Rodzice tracą cierpliwość

Opublikowano:
Autor:

Rodzice tracą cierpliwość - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Prawie pół roku opóźnienia ma firma rozbudowująca szkołę w Weryni. Dzieci wciąż nie mogą korzystać z nowej sali i przedszkola, a tym czasem gmina przestała naliczać wykonawcy kary umowne. Skąd ta decyzja?

Przypomnijmy. Inwestycja warta 3,3 mln zł, zgodnie z dokumentacją przetargową, miała zostać zakończona 30 czerwca tego roku. Tak się jednak nie stało. Dwa miesiące po tym terminie obiekt wciąż nie był ukończony. - Trudno powiedzieć, kiedy robotnicy zejdą z placu budowy – mówił nam końcem sierpnia Zbigniew Pytlak, sołtys Weryni. Władze miasta próbowały „zmotywować” wykonawcę karami wynikającymi z umowy. - Jest to 3300 zł dziennie, liczone od 30 czerwca. Każdy dzień opóźnienia jest naliczany – zapewniał nas cztery miesiące temu burmistrz Jan Zuba.

Więcej w 51 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE