Reklama

Rockowa Kolbuszowa już jutro. Sprawdź kto wystąpi

Opublikowano:
Autor:

Rockowa Kolbuszowa już jutro. Sprawdź kto wystąpi - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Po wielu trudnych latach dla kolbuszowskiej sceny muzycznej, rockowe granie ponownie na stałe zagości w kalendarzu imprez Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej! - piszą organizatorzy piątkowego (27 grudnia) koncertu. Start o godz. 19 w MDK. Wstęp 10 zł.

Będzie to pierwsza edycja kolbuszowskiego festiwalu, podczas którego zagrają trzy zespoły. 

Pierwszy z nich to Iron Head - pomysłodawcy i inicjatorzy całego zamieszania. Od wielu lat działają na lokalnej scenie muzycznej. Po długim okresie zawieszenia działalności z impetem wrócili do grania, spędzając ostatnie miesiące na intensywnym koncertowaniu oraz rejestrowaniu nowego materiału.

Koncert będzie jednocześnie premierą ich debiutanckiego wydawnictwa - EP'ki "Back to Basement", która ukaże się już niebawem. Ich utwory odznaczają się szybkimi riffami, melodyjnymi solówkami oraz połączeniem charakterystycznego damskiego wokalu ze scream'em.

Skład:

 • Weronika Augustyn - wokal
 • Tomasz Lenart - gitara, wokal
 • Krzysztof Fryc - gitara
 • Emilia Micał - bas
 • Bartosz Urban – perkusja

 

W piątek, 27 grudnia, w MDK w Kolbuszowej usłyszymy również RoseMerry. Jest to kwartet działający na rzeszowskiej scenie muzycznej od niespełna roku, na czele którego stoi pochodząca z Kolbuszowej Katarzyna Krawczyk. Tworzona przez nich muzyka to Blues Rock, którego urozmaicają elementami Rock'n'Rolla inspirowanego brzmieniami Led Zeppelin. Mimo krótkiego stażu, mają na swoim koncie takie osiągnięcia, jak I miejsce przeglądu Rock na Plazy Paprocany w Tychach, czy III miejsce w przeglądzie "Kill Me With the Music" w Rzeszowie.

Skład:

 • Katarzyna Krawczyk - wokal
 • Norbert Szarek - gitara 
 • Jakub Bosek - bas 
 • Hubert Bosek - perkusja
   

 

Trzeci z zespołów, którego będzie można posłuchać podczas pierwszej edycji Rockowej Kolbuszowej to Rised Above The Nile. Zespół założony w 2018 roku w Kolbuszowej. - Choć będzie to ich debiut, tworzący go muzycy są już dobrze znani z występów na kolbuszowskich scenach w takich zespołach jak SNAFU czy MOSFET - piszą organizatorzy wydarzenia. Grupa wykonuje muzykę Metalcore z elementami Hardcore'u. Aktualnie są w trakcie rejestrowania materiału na ich pierwsze wydawnictwo.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE