Reklama

Remont dróg w ośmiu sołectwach na terenie gminy Dzikowiec. Samorząd wybrał wykonawcę

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Remont dróg w ośmiu sołectwach na terenie gminy Dzikowiec. Samorząd wybrał wykonawcę - Zdjęcie główne

W ośmiu sołectwach na terenie dzikowieckiej gminy zostaną wyremontowane drogi. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kilka dróg na terenie gminy Dzikowiec czeka remont. W postępowaniu przetargowym oferty złożyły cztery firmy. Co ciekawe, dwie z nich zaproponowały identyczną kwotę. Po złożeniu ofert dodatkowych gmina wyłoniła wykonawcę, który zajmie się realizacją zadania.

Końcem stycznia gmina Dzikowiec ogłosiła przetarg na remont dróg gminnych. Firma, która wygrała przetarg, będzie miała 280 dni od dnia podpisania umowy na wykonanie inwestycji.

ZOBACZ TAKŻE:

Skorzysta osiem sołectw

Remont ma obejmować drogi gminne w sołectwach: Nowy Dzikowiec, Dzikowiec, Mechowiec, Płazówka, Lipnica, Kopcie, Wilcza Wola i Spie. 

Zakres prac obejmuje dostarczeniu kruszywa na remontowane drogi, oczyszczenie, rozładunek kruszywa, wyrównanie mechanicznie i ręcznie oraz zagęszczenie walcem po wykonaniu prac remontowych.

Dzikowiecki urząd na sfinansowanie zadania zamierza przeznaczyć ponad 168 tys. złotych.

Taka sama - co do grosza

Do urzędu w wyznaczonym terminie wpłynęły oferty od czterech wykonawców. Co zaskakujące, dwie firmy z powiatu kolbuszowskiego - Cudo-Usługi Sławomir Cudo z Dzikowca i Firma Transportowo-Drogowa Stanisław Mazur z Kolbuszowej Górnej zaproponowały identyczną, co do grosza, kwotę. Każda z nich wyceniła swoje usługi na 150 389,64 zł.

Przez złożenie identycznej oferty cenowej i o takim samym czasie reakcji gmina nie mogła wybrać oferty najkorzystniejszej. Dzikowiecki urząd musiał wezwać przedstawicieli  z Dzikowca i Kolbuszowej Górnej do złożenia oferty dodatkowej.

Tym razem tę najkorzystniejszą (najtańszą) złożyła firma Cudo-Usługi Sławomir Cudo, która zajmie się remontem dróg na terenie gminy Dzikowiec.

Taką kwotę zaproponowały firmy w ofertach dodatkowych:

  • Firma Transportowo-Drogowa Stanisław Mazur z Kolbuszowej Górnej - 146 902,34 zł
  • CUDO-USŁUGI Sławomir Cudo z Dzikowca - 144 897,15 zł

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy