Reklama

Rekordy życiowe poprawione

Opublikowano:
Autor:

Rekordy życiowe poprawione - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Intensywny weekend mają za sobą zawodnicy kolbuszowskiej Tiki -Taki. W sobotę naszych biegaczy można było zobaczyć w Spale i w Mielcu.

- W niedzielę obudziłem się o 12.30, bo z sobotnich zawodów wróciliśmy w nocy. Warto było jednak kolejny raz poświęcić się dla naszej młodzieży – podkreślał Bogdan Karkut, trener Tiki -Taki. W ubiegłą sobotę Tiki Taka startowała w dwóch miejscach. Najlepsi juniorzy pokazali się w Spale, w ostatnim mityngu przed Halowymi Mistrzostwami Polski (11-13 lutego w Toruniu), zaś nasi najmłodsi zawodnicy (14-15 lat) rywalizowali w Mistrzostwach Podkarpacia Młodzików w Mielcu. - Start w Spale potraktowaliśmy bardzo poważnie, ale celem było mocne przetarcie przed HMP w Toruniu, a nie wygrywanie. Dlatego też Wiktoria Wrońska, Karolina Kosiorowska i Radosław Maciąg wystartowali zarówno na 60 jak i 200 metrów, choć obydwie dziewczyny pobiegną na MP na dystansie 200, a Radek na 400 metrów – opisywał Karkut. - Chcieliśmy po prostu mocno pobiegać i mieć czas na odpoczynek oraz kumulowanie energii na najbliższy weekend – zaznacza trener Tiki -Taki.

Więcej w 6 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE