Reklama

Region. Branża transportowa bankrutuje! Wywiad z szefem firmy Marcel

Opublikowano:
Autor:

Region. Branża transportowa bankrutuje! Wywiad z szefem firmy Marcel - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Milionowe długi i niedostateczna pomoc ze strony rządu, zmusza firmy transportowe do podjęcia akcji protestacyjnej.

Przewoźnicy mają "dosyć"! Branża transportowa jest w potężnym kryzysie, a jesienne ograniczenia w wielu dziedzinach naszego życia dają im się we znaki. Milionowe długi, niewystarczająca pomoc ze strony rządu, sprawiają że widmo upadku zagląda w oczy wielu firmom. Kłopoty nie omijają także podkarpackiej firmy Marcel. (...) CZYTAJ DALEJ - JAKIE SĄ POSTULATY BRANŻY TRANSPORTOWEJ, MARCEL NA SKARJU UPADKU>> (opuszczasz korsokolbuszowskie.pl)

- Nasz kolega z branży się powiesił. Popełnił samobójstwo ze względu na niewypłacalność swojej spółki. On po prostu nie wytrzymał presji. Prowadził firmę, która zajmowała się tylko turystyczną branża. My wszyscy tutaj mamy miliony do oddania i nie mamy możliwości funkcjonowania.

- mówi Marcin Chmielarski, właściciel firmy Marcel.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE