Reklama

Raniżów. Sołtys Raniżowa upomniał się o pieniądze na imprezę. Tymczasem Turniej Sołtysów już za dwa tygodnie

Opublikowano:
Autor:

Raniżów. Sołtys Raniżowa upomniał się o pieniądze na imprezę. Tymczasem Turniej Sołtysów już za dwa tygodnie  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W niedzielę, 15 lipca, odbędzie się Turniej Sołtysów o Puchar Wójta Gminy Raniżów. O pieniądze na jego organizację upomniał się Edward Warzocha, sołtys Raniżowa.

O zbliżającym się  turnieju przypomniał na ostatniej sesji (24 maja) Edward Warzocha, sołtys Raniżowa i jeden z organizatorów zawodów.

 

Gospodarz Raniżowa zwrócił się w sprawie turnieju do przewodniczącego rady gminy. - A na turniej sołtysów będą jakieś pieniążki? - zapytał Warzocha, nawiązując do wniosku sołtysa Jana Adamczyka, który upomniał się o pieniądze na imprezę dla swojej miejscowości. 

 

Na pytanie sołtysa odpowiedział Ryszard Rzeszutek, szef Rady Gminy Raniżów. - Panie sołtysie, proszę złożyć pismo w sprawie zapotrzebowania i będziemy je rozpatrywać - stwierdził.

 

Jak powiedział nam w piątek, 22 czerwca, sołtys Edward Warzocha, wniosku o przyznanie pieniędzy na zorganizowanie imprezy na razie nie złożył. - Na razie czekam, a jak pieniędzy nam nie przyznają, to i tak turniej się odbędzie - wyjaśnił i dodał: - A jak będą dawać pieniądze, to wezmę, bo jak wszyscy mogą dostać, to wszyscy.

 

Więcej w aktualnym Korso.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE