Reklama

Raniżów. Radna interweniuje u wójta w sprawie drogi prowadzącej do Zembrzy

Opublikowano: ndz, 14 kwi 2019 07:30
Autor:

Raniżów. Radna interweniuje u wójta w sprawie drogi prowadzącej do Zembrzy  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Monika Hajduk-Żyła, radna z Raniżowa interweniowała u wójta w sprawie drogi prowadzącej do Zembrzy. Co przy okazji odpowiedzi na jej pytanie zdradził włodarz?

- Co z drogami, które już są, a wymagają remontu? Chodzi mi o odcinek prowadzący do Zembrzy. Droga ta jest już cała popękana, są też w niej dziury. Czy wójt przewiduje jakiś remont? - zapytała podczas ostatnich obrad radna Monika Hajduk-Żyła. - Chodzi o ten kawałek, zaraz jak się zjeżdża z ulicy Kolbuszowskiej na Zembrzę - doprecyzowała. Jak dodała, droga jest zniszczona od dłuższego czasu.

Wywołany do odpowiedzi włodarz stwierdził, że odcinek drogi, o którym wspomniała radna, zostanie wyremontowany w ramach tzw. remontów cząstkowych. - Myślę, że takie remonty, które zabezpieczają przed dalszą degradacją, będziemy wykonywać co roku - zapewnił Władysław Grądziel.

- Dla uzupełnienia tej informacji dopowiem, że spróbujemy złożyć do wniosku o dofinansowanie ten łącznik między gminą Raniżów i Głogów Małopolski i nie ukrywam, że jest to taka wiązana transakcja - stwierdził. - Ja też proszę gminę Głogów o inwestycję, która jest na Wilkach i dotyczy drogi Lisy - Wilki, i część jest położona  w gminie Głogów Młp., i będziemy z gminą Głogów współpracować, bo jeśli my pójdziemy im na rękę, to myślę, że pan burmistrz też będzie starał się ten kawałek drogi wspomóc i złoży z nami wspólny wniosek - wyjaśnił wójt Grądziel. Dodał, że współpraca z sąsiednią gminą jest bardzo ważna. - Te relacje trzeba utrzymywać i myślę, że one będą dla naszych mieszkańców na plus, bo (przy tej drodze - przyp. red.) powstaje obiekt - Dom Pomocy Społecznej - i myślę, że ta droga będzie kiedyś bardzo potrzebna, bo będzie służyła mieszkańcom - podsumował. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.