Reklama

Raniżów. Mogą wystąpić przerwy w dostawie wody

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Raniżów. Mogą wystąpić przerwy w dostawie wody - Zdjęcie główne

foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zakład Gospodarki Komunalnej w Raniżowie, informuje mieszkańców o problemach w dostawie wody. Skąd wynikają przerwy w dostawie wody?

- Zakład Gospodarki Komunalnej w Raniżowie informuje, że w związku z przystąpieniem przez firmę Instalcompact do prac modernizacji i przebudowy Stacji Uzdatniania Wody w Raniżowie mogą nastąpić przerwy w dostawie wody

- czytamy w informacji zamieszonej na stronie urzędu.

W związku z tym, że urządzenia stacji służące do uzdatniania wody pracować będą w ograniczonym zakresie, prosi się o ograniczenie zużycia wody tylko do niezbędnych potrzeb socjalno- bytowych.

- Prosimy o niezużywanie wody do podlewania ogródków, napełniania basenów, mycia pojazdów itp.

- dodają pracownicy zakładu.

Planowany termin zakończenia robót to listopad 2021 roku. Zakład zapewnia, że o ewentualnych planowanych przerwach w dostawie wody, będzie informować na bieżąco, po uzyskaniu takich informacji od wykonawcy robót.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy