Reklama

Raniżów. - Dlaczego koncert zespołu "Andre" odbył się wcześniej, niż planowano? Przyjechałam specjalnie na 19, a zespołu już nie było!

Opublikowano:
Autor:

Raniżów. - Dlaczego koncert zespołu "Andre" odbył się wcześniej, niż planowano? Przyjechałam specjalnie na 19, a zespołu już nie było! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Z takim pytaniem zwróciły się do nas osoby, które zadzwoniły do naszej redakcji dzień po koncercie w Raniżowie.

W poniedziałek, 18 czerwca, odebraliśmy kilka telefonów w sprawie koncertu zespołu "Andre", który odbył się w Raniżowie w niedzielę (17 czerwca) podczas Dni Raniżowa.

Czytelnicy, którzy skontaktowali się z nami w tej sprawie, mieli żal o to, że koncert odbył się wcześniej, niż zapowiadano.

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na plakacie, promującym Dni Raniżowa, zespół diso polo miał wystąpić na scenie o godz. 19.

O to, dlaczego godzina rozpoczęcia występu uległa zmianie, chcieliśmy zapytać Dariusza Sobolewskiego, p.o. dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Raniżowie. Szef raniżowskiego ośrodka odesłał nas jednak do współorganizatora, który miał odpowiadać za koncert gwiazdy.

Jak powiedział nam Tomasz Cierpich reprezentujący Muzo Team, a jednocześnie jeden z organizatorów Dni Raniżowa, przesunięcia były spowodowane sytuacją, która wynikła w ostatnim czasie, a na którą sam nie miał wpływu.

- Wszystko przez to, że w mediach ukazała się informacja o wynagrodzeniu za koncert zespołu - wyjaśnił.

Informację o kosztach, przekazał podczas sesji Dariusz Sobolewski.

Więcej w aktualnym Korso [nr 24/2018]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE