Reklama

Reklama

Raniżów. - Dlaczego koncert zespołu "Andre" odbył się wcześniej, niż planowano? Przyjechałam specjalnie na 19, a zespołu już nie było!

Opublikowano: pt, 22 cze 2018 14:30
Autor:

Raniżów. - Dlaczego koncert zespołu "Andre" odbył się wcześniej, niż planowano? Przyjechałam specjalnie na 19, a zespołu już nie było! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Z takim pytaniem zwróciły się do nas osoby, które zadzwoniły do naszej redakcji dzień po koncercie w Raniżowie.

W poniedziałek, 18 czerwca, odebraliśmy kilka telefonów w sprawie koncertu zespołu "Andre", który odbył się w Raniżowie w niedzielę (17 czerwca) podczas Dni Raniżowa.

Czytelnicy, którzy skontaktowali się z nami w tej sprawie, mieli żal o to, że koncert odbył się wcześniej, niż zapowiadano.

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na plakacie, promującym Dni Raniżowa, zespół diso polo miał wystąpić na scenie o godz. 19.

O to, dlaczego godzina rozpoczęcia występu uległa zmianie, chcieliśmy zapytać Dariusza Sobolewskiego, p.o. dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Raniżowie. Szef raniżowskiego ośrodka odesłał nas jednak do współorganizatora, który miał odpowiadać za koncert gwiazdy.

Jak powiedział nam Tomasz Cierpich reprezentujący Muzo Team, a jednocześnie jeden z organizatorów Dni Raniżowa, przesunięcia były spowodowane sytuacją, która wynikła w ostatnim czasie, a na którą sam nie miał wpływu.

- Wszystko przez to, że w mediach ukazała się informacja o wynagrodzeniu za koncert zespołu - wyjaśnił.

Informację o kosztach, przekazał podczas sesji Dariusz Sobolewski.

Więcej w aktualnym Korso [nr 24/2018]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (4)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 3 lata temu | ocena +0 / -0

  Stańszewiak

  To były dni woli raniżowskiej w raniżowie a nie dni raniżowa!!! To było widać, słychać. Powinni zmienić nazwę.

 • 3 lata temu | ocena +0 / -0

  .

  To chyba oczywiste że nikt nie będzie grał za darmo. Ani cytowana odpowiedź ani artykuł nie dają odpowiedzi na postawione pytanie. Zwykle nabijanie wyświetleń tytułem...

 • 3 lata temu | ocena +0 / -0

  Czytelnik

  Co ma jedno do drugiego?

 • 3 lata temu | ocena +0 / -0

  Fan disco

  Jaki Dyrektor taka organizacja.