Reklama

Rady apeluje do burmistrza o bojkot majowych wyborów

Opublikowano: pon, 30 mar 2020 20:30
Autor:

Rady apeluje do burmistrza o bojkot majowych wyborów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Okazują brak szacunku dla obywateli - pisze samorządowiec z Kolbuszowej Górnej. Michał Karkut nie chce, aby ktokolwiek z władz przyczynił się do poparcia tegorocznych wyborów prezydenckich.

Początkiem tego tygodnia (30 marca), Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej otrzymał pisemną prośbę od radnego Michała Karkuta. - W trosce o zdrowie i życie wszystkich mieszkańców gminy Kolbuszowa apeluję do Pana o zaprzestanie podejmowania jakichkolwiek działań związanych z przygotowaniami do przeprowadzania wyborów prezydenckich, zaplanowanych na 10 maja 2020 r - apelował samorządowiec z Kolbuszowej Górnej. 

Radny Karkut uważa, że władze centralne przez swój upór po raz kolejny pokazują brak szacunku dla obywateli i oderwanie od rzeczywistości. - Wobec tego to my, samorządowcy, musimy przez nasz natychmiastowy i jednoznaczny sprzeciw, zatrzymać to wyborcze szaleństwo - motywuje Karkut. 

Zdaniem samorządowca w obecnej sytuacji wybory powinny zejść na dalszy plan. A władza centralna i samorządowa powinna się skupić na rozwiązywaniu problemów związanych z przebiegiem epidemii. 

- Nie możemy tracić czasu i energii na działania, które teraz są nieważne i które mogą prowadzić do utraty zdrowia i życia mieszkańców - podkreśla radny Michał Karkut.

W podsumowaniu wyraża on swoją gotowość do pomocy w działaniach urzędu, które przyczynią się zapewnienia bezpieczeństwa i realizacji zadań gminy związanych z przebiegiem epidemii koronawirusa. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE