Reklama

Reklama

Radny: Pracujemy nad tym, żeby nie było to budowane zającom

Opublikowano: 6 sierpnia 2020 08:21
Autor:

Radny: Pracujemy nad tym, żeby nie było to budowane zającom - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na sesji rady gminy Robert Róg mówił o nowych możliwościach. O co dokładnie chodzi?

Przewodniczący rady Robert Róg zaznaczył, że jeżeli ktoś z mieszkańców ma problem z dołączeniem do sieci Voice Net, to prosi o zgłoszenie takiej ewentualności. 

- Współpraca z tą firmą jest bardzo dobra. Są logiczne pomysły, udało się już zrealizować i "dorysować" te osoby, które tych szans nie miały w związku z przebiegiem linii

- podkreślił radny Róg

Jak przypomniał przewodniczący, była zaprojektowana linia, która przechodziła całkowicie przez pola na odcinku ponad kilometra. Zostały pominięte drogi, miejsca, gdzie może się ktoś wybudować.

- Tam, gdzie dzisiaj mamy linie kanalizacyjne i wodociągowe, pracujemy nad tym, żeby nie było to budowane zającom, nie ma szans, żeby ktoś z tego później skorzystał przez 50 czy 100 lat, bo tak są niestety realia

- zaznaczył Róg.

- Żeby nie pozostawiać tych miejsc udrożnionych, czyli z tą infrastrukturą publiczną, drogową nad tym w tej chwili trwają debaty, bo pewnie będzie kosztować to więcej, ale jest to dużo bardziej przyszłościowe i przydatne mieszkańcom

- nadmienił przewodniczący prezydium. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • rok temu | ocena +0 / -0

    Edward

    Na obradach gminy Pan Przewodniczący często się podpiera, mówi, zasłania usta a do zdjęcia jest OK - Tak trzymać.

  • rok temu | ocena +0 / -0

    Maly

    Gratuluję Panu realizacji celu jakim jest światłowód zwlaszcza w m Kosowy która calkowicie byla pominięta i pewnie gdyby nie pan to Kosowy dalej pozostałyby bez internetu.