Reklama

Radny Piotr Panek z Kolbuszowej Dolnej ma pomysł, aby ułatwić życie mieszkańcom

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Radny Piotr Panek z Kolbuszowej Dolnej ma pomysł, aby ułatwić życie mieszkańcom - Zdjęcie główne

Piotr Panek, radny zaapelował do władz gminy. | foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Urzędy nie za często idą z duchem czasu. Na ten fakt zwrócił uwagę radny Piotr Panek.

Podczas obrad 11 sierpnia Piotr Panek, samorządowiec z Kolbuszowej Dolnej, poruszył temat płatności w starostwie przy ul. 11 Listopada. 

- Obecnie za wszystkie opłaty skarbowe, za dokumenty, które są wydane w starostwie i wpływają na gminę, nie można zapłacić na miejscu w starostwie - tłumaczył Piotr Panek. - Trzeba udać się do gminy lub na pocztę w celu uiszczenia należności - dodał. Podkreślił, że za każdy dokument płaci się dodatkowo 5,50 zł. 

- W imieniu mieszkańców taka prośba, aby zamieścić w starostwie nasz terminal, aby oszczędzić mieszkańcom zbędnych podróży tam i z powrotem

- powiedział Piotr Panek i dodał: - Wydaje mi się, że znacznie by to ułatwiło ludziom załatwianie spraw i wszyscy byliby zadowoleni. 

Pomysł radnego spodobał się burmistrzowi miasta. - Uważam, że jest to bardzo zasadne, żeby ułatwić mieszkańcom korzystanie z nowoczesnych środków pozwalających na dokonywanie płatności w miejscu załatwiania sprawy - nadmienił Jan Zuba.

Włodarz wspomniał, że ostatnio załatwiał sprawę w wydziale komunikacji. - Było to naprawdę duże udogodnienie, kiedy mogłem kartą płatniczą uregulować płatność na miejscu u pracownika, który tę sprawę prowadził - podkreślił Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy