Reklama

Reklama

Radny Piotr Panek chce likwidacji odcinkowego pomiaru prędkości w Kolbuszowej Górnej

Opublikowano: czw, 1 lut 2018 14:54
Autor:

Radny Piotr Panek chce likwidacji odcinkowego pomiaru prędkości w Kolbuszowej Górnej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Proszę o podjęcie działań zmierzających do likwidacji odcinkowego pomiaru prędkości - apelował podczas styczniowej sesji radny Piotr Panek. Na sali obrad zawrzało.

Reklama

Śmiała, według niektórych samorządowców, propozycja najmłodszego z radnych miejskich wywołała spore poruszenie. Radny z Kolbuszowej Dolnej stwierdził bowiem, że powstanie chodnika również po drugiej stronie drogi w Kolbuszowej Górnej znacznie poprawiło bezpieczeństwo w sołectwie, na którego terenie odcinkowy pomiar prędkości obowiązuje. Panek poprosił, aby podjąć jakieś działania, aby ustawione przy drodze nr 9 bramki i kamery zniknęły.

"Mykają" na działeczkę
- Wydaje mi się, że jest to uzasadnione - stwierdził Piotr Panek. - Chodnik jest już po dwóch stronach. Jedyni kierowcy, którzy są przeciwni tej likwidacji pomiaru, to są mieszkańcy Kolbuszowej Górnej, którzy jadą 100 km/h przez Górną i "mykają" na swoją działeczkę (zjeżdżają między bramkami, przyp. red.) Nie dziwię się więc, że radny z Kolbuszowej Górnej jest przeciwko, bo to jest bardzo wygodna sytuacja - powiedział młody samorządowiec, a na sali rozległy się brawa.

Więcej w 5 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 4 lata temu | ocena +2 / -0

    RKL

    Jeśli nie zlikwidować, to przynajmniej wprowadzić rozsądną dopuszczalną prędkość, na poziomie 70km/h. W GDDKiA w Rzeszowie jest w miarę nowy szef, więc może chciałby się wykazać?

  • 4 lata temu | ocena +8 / -0

    Klb

    Zauważyłem, że jak Pan Panek już sie odezwie, to przynajmniej z sensem. Oby tak dalej, i więcej!