Reklama

Z roku na rok jest coraz gorzej. Radny Paweł Michno interweniuje u burmistrza

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Z roku na rok jest coraz gorzej. Radny Paweł Michno interweniuje u burmistrza  - Zdjęcie główne

Paweł Michno interweniuje w sprawie złego stanu chodnika. | foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Samorządowiec prosi o pilne rozwiązanie problemu. Chodzi o sprawę sprzed kilku lat. W jakiej sprawie interweniował Paweł Michno, radny z gminy Kolbuszowa?

- W imieniu mieszkańców bloku przy ul. Ruczki 6 zwracam się o pilne rozpoczęcie prac przy remoncie chodnika

- czytamy w interpelacji radnego Pawła Michno. Tłumacząc, dalej dodaje, że stan zapadającego się chodnika jest dobrze znany szefowi gminy, który oglądał go już w 2018 roku. Co się zmieniło od tego czas? Nie za dużo. Z rok na rok jest coraz gorzej. 

ZOBACZ TAKŻE: Nagrody dla kolbuszowskich urzędników w czasie pandemii

Rajca, wracając do 2018 roku i spotkania burmistrza z mieszkańcami, przypomina, że padły słowa zapewnienia o remoncie traktu dla pieszych.

- Jego stan jest coraz gorszy, co grozi konsekwencjami zdrowotnymi mieszkańcom bloku. Stan ten pogorszyła mroźna zima i spora ilość śniegu, dodatkowo woda rozmyła podłoże chodnika

 - zaznacza samorządowiec.

Do tematu wrócimy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy