Reklama

Reklama

Radny Karkut pisze do urzędu w sprawie plomb i hydrantów

Opublikowano: śr, 10 lip 2019 14:55
Autor:

Radny Karkut pisze do urzędu w sprawie plomb i hydrantów  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Michał Karkut z Kolbuszowej Górnej chce wiedzieć, gdzie dokładnie znajdują się hydranty. O co jeszcze przedstawiciel lokalnej władzy prosi w swojej interpelacji?

Reklama

Radny odniósł się do naszego wcześniejszego artykułu. Pisaliśmy w nim o tym, jak nieprawidłowo wykorzystywana jest woda z hydrantów. Jak poinformowała nas wtedy jedna z Czytelniczek, służy ona do podlewania upraw czy napełniania basenów. 
W związku z doniesieniami dotyczącymi kradzieży wody z miejskiej sieci wodociągowej radny Michał Karkut zareagował. W swojej interpelacji zwrócił się on z prośbą o przedstawienie wykazu lokalizacji hydrantów wchodzących w skład gminnej sieci.
Samorządowiec zaznaczył także, że czeka na udzielenie informacji, czy urządzenia te poddawane są okresowym przeglądom. W podsumowaniu przedłożył on wniosek o założenie plomb na wszystkich hydrantach w gminie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +1 / -0

    mundus

    Pan radny chce zabłysnać,Nie bardzo wie jak to czepia się wszystkiego jak mokrej d.py suchy piasek.