Reklama

Radni ruszyli w teren. Chcą wyburzenia budynku

Opublikowano: pt, 21 sie 2020 11:30
Autor:

Radni ruszyli w teren. Chcą wyburzenia budynku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Komisja społeczna, w której skład wchodzą radni Danuta Dłużeń, Ewa Jachyra, Robert Róg, Piotr Skiba, Łukasz Stęga i Tomasz Zygmunt, tym razem pracowała w terenie. 

Członkowie komisji z gminy pojechali do każdej z miejscowości w gminie Niwiska, aby zapoznać się ze stanem placówek przedszkolnych, szkół i zewnętrznych szatni sportowych.

Samorządowcy stwierdzili, że w Siedlance należy rozburzyć stary budynek gospodarczy znajdujący się obok remizy, a na jego miejsce zakupić garaż blaszany, a także odmalować budynek znajdujący się na działce.

W Hucisku radni zaproponowali zakup nowych bramek do gry w piłkę nożną. Wnieśli także o odnowienie poszczególnych urządzeń znajdujących się na placu zabaw, czyli poprawę umocowań gruntowych. 

Podczas wyjazdu komisja spotkała się tylko z jednym dyrektorem, który wyszedł na spotkanie w Hucisku.

- W związku z aktualną sytuacją komisja w tym roku przeprowadziła kontrolę stanu budynków i urządzeń znajdujących się na terenie placówek oświatowych. W ubiegłym roku była przeprowadzona inspekcja wyposażenia, stanu klas i sanitariatów

- dopowiedział Łukasz Stęga, radny, a zarazem członek komisji społecznej. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE