Reklama

Radni chcą ułatwić mieszkańcom Wilczej Woli dostęp do informacji. Chodzi o tablice ogłoszeniowe

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Radni chcą ułatwić mieszkańcom Wilczej Woli dostęp do informacji. Chodzi o tablice ogłoszeniowe - Zdjęcie główne

Gdzie zdaniem radnych powinny pojawić się tablice informacyjne? | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dzikowieccy radni wnioskowali o ułatwienie dostępu do informacji dla mieszkańców poprzez montaż tablic ogłoszeniowych w miejscach, gdzie ci najczęściej uczęszczają.

- Czy byłaby możliwość zamontowania tablicy ogłoszeniowej przy sklepie GS w Wilczej Woli? - pytała wójta Tęczę podczas ostatniej sesji (17 listopada) radna Józefa Kopeć. Argumentowała to tym, że uczęszcza tam najwięcej mieszkańców i byłoby to najlepsze miejsce na tablicę informacyjną.

- Jest tablica koło przystanku, ale teraz korzystają z niego praktycznie tylko dzieci, sporadycznie mieszkańcy

- mówiła Kopeć w trakcie posiedzenia.

Radna w rozmowie z nami przyznała, że tablic w miejscowości nie brakuje. Chodzi bardziej o takie ich umiejscowienie, aby były jak najbardziej dostępne dla mieszkańców.

Mieszkańcy mieli bowiem zgłaszać samorządowcom, że chcieliby mieć łatwiejszy dostęp do informacji. W dyskusję włączył się również radny Jan Jarosz. Ten z kolei zawnioskował, aby poprawić tablicę na Zmysłowie (przysiółek w Wilczej Woli).

Obecny na sesji Józef Tęcza, włodarz gminy Dzikowiec, nie odniósł się w żaden sposób do poruszanych przez radnych kwestii.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy