Reklama

Radna z Raniżowa po raz kolejny interweniowała na sesji w sprawie wycięcia drzew w Raniżowie

Opublikowano: śr, 19 cze 2019 06:27
Autor:

Radna z Raniżowa po raz kolejny interweniowała na sesji w sprawie wycięcia drzew w Raniżowie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Mam takie pytanie, panie wójcie. Jakiś czas temu zgłaszałam prośbę mieszkańców ulicy Wolskiej. Chodzi o wycięcie takich dwóch ogromnych drzew, które znajdują się w pasie chodnika - wyjaśniła. Chciałabym wiedzieć, czy gmina zrobiła coś w tym kierunku? - dodała.

Władysław Grądziel, wójt gminy Raniżów, przyznał, że do zarządu powiatu zostało skierowane pismo. - Wystosowany został wniosek o wycinkę tych drzew i jest to procedowane - powiedział i dodał: - (Jeśli chodzi o te drzewa - przyp. red.) tam musi być zgoda regionalnego dyrektora itd. Cała procedura jest już powzięta.

Barbara Miazga dopytywała jednak dalej: - A jak długo te procedury trwają? 

Jak stwierdził włodarz gminy, wycinki nie można dokonać wcześniej niż w październiku. - Więc do października powinno to być gotowe tak, żeby mogło nastąpić wycięcie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.