Reklama

Radna interweniuje u burmistrza w sprawie roślin sadzonych na terenie rynku

Opublikowano:
Autor:

Radna interweniuje u burmistrza w sprawie roślin sadzonych na terenie rynku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Tym razem jedna z radnych miejskich postanowiła zainterweniować u burmistrza Jana Zuby.

W jednej ze swoich próśb Barbara Bochniarz, radna z Kolbuszowej, porusza kwestię szkolnictwa. W swojej interpelacji prosi szefa gminy o przedstawienie na najbliższej sesji rady miejskiej informacji dotyczących liczby uczniów. Wiadomość ma zostać sprecyzowana co do poszczególnych szkół miasta i gminy Kolbuszowa. Barbara Bochniarz chce się dowiedzieć, ile jest oddziałów oraz jaka jest w nich liczba dzieci.

Druga interpelacja radnej dotyczy roślin sadzonych na terenie rynku. Bochniarz zwraca się z prośbą o rozważenie możliwości nasadzenia w przyszłym roku roślin odpornych na suszę. Jak podkreśla, rośliny wieloletnie pozwoliłyby zmniejszyć pracochłonność prac związanych z ich pielęgnacją. Radna ma na myśli między innymi podlewanie i utrzymanie roślin. A co najważniejsze, zaproponowane przez nią rozwiązanie poprawiłoby estetykę rabat w mieście.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE