Reklama

Radna apeluje o zamontowanie lustra

Opublikowano: pt, 16 paź 2020 12:25
Autor:

Radna apeluje o zamontowanie lustra  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kierowcy skarżą się na brak widoczności na wyjeździe.

Mowa o skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 875 (ul. Armii Krajowej) oraz ul. Rynek. - Wielu kierowców zgłaszało potrzebę zainstalowania lustra obok sklepu. Ludzie wyjeżdżający od strony urzędu gminy nie widzą nic na drodze wojewódzkiej od strony Sokołowa Małopolskiego - wyjaśniała Barbara Miazga, radna z gminy Raniżów.

Do sprawy odniósł się Marek Margański, sekretarz raniżowskiego urzędu. Zaznaczył, że w poprzednich latach lustro była tam zamontowane, ale zostało najprawdopodobniej rozbite.

Władysław Grądziel, wójt gminy, zaznaczył, że trzeba uzgodnić lokalizację lustra z zarządcą drogi, czyli w tym przypadku z Zarządem Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie. - Nie jest to żadnym problemem, a jeżeli miałoby to usprawnić ruch, to będziemy działać w tym kierunku - zapewnił włodarz raniżowskiej gminy.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.